2014 m. sausio 30 d., ketvirtadienis

Serialas: "Amerikietiška siaubo istorija" (3 sezonas) / "American Horror Story: Coven" (3 season)
Sveiki,

Šį sausio mėnesį tikriausiai perdozavau neseniai atrastu serialu „Amerikietiška siaubo istorija“ – pasakykite, kuriam iš jūsų nepatiko, kuris bent pirmas dvi serijas pamatė? Taigi po nuostabaus antro sezono tikėjausi šiek tiek atsipūsti ir palikti trečią sezoną vasario mėnesiui arba ypatingai liūdnoms dienoms kaip paguodos desertą, tačiau negalėjau ištverti, kai pamačiau, jog vakar (t.y. 2014 sausio 29 dieną) pasirodė paskutinė trečiojo sezono serija. Praktiškai šį sezoną sužiūrėjau per tris dienas ir esu nepaprastai patenkintas, kad taip puikiai ir maloniai praleidau laiką.

O trečiasis sezonas, kurio prierašas „Coven“ taip pat nepaprastai įdomus, gal jis savo spalvomis ir nuotaikomis neprilygsta antram sezonui (tai daugiau skonio reikalas), bet man jis taip pat be galo patiko. Serialo kūrėjai nepaprastai sugeba įvesti į nenutrūkstamą intriga, kuri per 13 sezonų serijų neatrodo ištęsta, nėra Lotynų Amerikos serialų begalybės sindromo, kiekviena serija – tai sultingas kepsnys, o aš, kaip žinia, mėgstu skaniai pavalgyti.

Po vaiduoklio namo pirmajame sezone, po beprotnamio antrajame, trečiasis sezonas mus nukelia į Naująjį Orleaną (kas nežino, tai pasakysiu, kad filmavimo komanda iš tikrųjų keitė filmavimo vietą ir persikėlė į N. Orleaną) ir šįkart kūrėjų taikiniu tapo raganos. Man tik įdomu, ką serialo kūrėjai sugalvos ketvirtam sezonui, kuris jau oficialiai patvirtintas ir kurio serijos pasirodys 2014 metais spalio mėnesį? Pasakojimas apie savotišką raganų mokyklą, veiksmo plotmė gan didelė – keli šimtai metų, bet daugiausia veiksmo yra šiomis dienomis, kurį galėtume pavadinti raganų sutemomis prieš aušrą. Raganų valdytoja Fiona Good (aktorė Jessica Lange – šiemet gavo už Fioną Auksinio Gaublio nominaciją) yra žiauri, tvirta savanaudė, kuriai terūpi valdžia ir jaunystė, bet jos karaliavimui pamažu ateina galas, nes jos galias perima naujoji Valdytoja, tik niekas nežino, kuri iš jaunųjų raganaičių ja taps, jos pareiga išsiaiškinti, kuri ragana jai kelia pavojų ir ją pašalinti... Šitaip prasideda ilgas detektyvas, kuris kiršina ne tik „namo“ raganas, bet kyla karas tarp „juodųjų“ raganų iš kvartalo, kurios užsiima vudu magija ir dar šiuolaikiniais raganų medžiotojais... Šis sezonas puikus tuo, kad kūrėjai vėl atrado naują aruodą, yra originalūs, nesikartoja, kuria skirtingus charakterius, leidžia aktoriams pasireikšti, kai kurie aktoriai grįžo į filmavimo aikštelę, nepasirodę antrame sezone.

Sezone viskas puikiai dera – magija, efektais, detektyvinė gija, raganų istorijos adaptacija ir kraujas, ryškiai jaučiam Naujojo Orleano miesto dvasia, istorija. O kraujo šįkart ne ką mažiau nei antrajame sezone. Kraujo mums suteikia nemirtingumo prakeiksmą turinti Madam Delfinos asmeninė istorija... Išties puikus sezonas, neuždelstas, spalvingas su puikiais jau pamėgtais aktoriais. Tikrai vertas dėmesio „reikalas“.


Raganos Fiona Good (akr. Jessica Lange) ir kvartalo karaliene (akr. Angela Bassett).


Namų nebylųjį tarną įkūnijo aktorius Denis O'Hare menamas iš "Tikrojo kraujo".


Mano nuostabai šiam sezonui buvo pakviesta ar atrinkta aktorė Gabourey Sidibe.


Aktorių trijulė šventėje.


"Titaniko" žvaigždė Kathy Bates suvaidino žiauriąją Madam Delfiną.


Paslaptingos išvaizdos aktorė Francis Conroy vėl neįtikėtame amplua.


Trys raganaitės.


Serialo žvaigždės savo personažuose su serialo kūrėjais.


3 sezono pristatymas.


Kordelija su svetimomis akimis.


Prie trečio sezono prisijungė aktorė Emma Roberts. Čia ji maištingosios Madison vaidmenyje.


Raganaitės su Valdytoja vaikšto po Naująjį Orleaną. 


Serialo žvaigždės ant raudonojo kilimo.


Lily Rabe šįkart vaidino atgimimo raganą, hipiškos dvasios merginą.


Serialo herojų žvilgsniai.


Daugelio serialo gerbėjų pamėgstas aktorius Evan Peters šįkart "buvo pasimetęs savyje".


Vienas iš trumpų sezono anonsų:


Vienas įsimintiniausių šio sezono garso takelių:


Aktorė Sarah Paulson pasakoja apie Coven namus:Jūsų Maištinga Siela

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą